OBCHODY

Knihy, hračky a dárkové zboží

Design servis

  • Oteviraci doba
  • PO – PÁ: 9.00 – 17.00

Popis

Provozujeme obchod s nábytkem, bytovými doplňky a dekoracemi ve stylu anglického a francouzského venkova v centru Liberce.

Najdete u nás i designové kousky.

Navrhujeme a realizujeme interiéry v různých stylech, soukromé i komerční.

DinoShop

  • Oteviraci doba
  • PO – NE: 9:00 – 19:00

Popis

Široký výběr dárkových předmětů s prehistorickými motivy včetně figurek a modelů dinosaurů. Odneste si domů památku na celoročně otevřený krytý zábavní park, který najdete ve třech patrech obchodního centra Plaza Liberec.

KIK

  • Oteviraci doba
  • PO – NE: 8:00 – 19:00

Popis

KiK – sympatický, chytrý, dobrý.

Pokud rádi výhodně nakupujete a hledáte velký výběr zboží, určitě navštivte prodejnu KiK Hlavním pilířem nabídky KiK je dobrý a přitom cenově výhodný textil pro celou rodinu, který doplňují dekorační předměty, bytový textil, doplňky, hračky a psací potřeby. Naše výhodné ceny se orientují především na rodiny s dětmi a mladé maminky, stejně jako zákazníky, kteří rádi výhodně nakupují.

Knihy Dobrovský

  • Oteviraci doba
  • PO – NE: 09:00 – 20:00

Popis

Prodejnu zdobí výběr z nepřeberného množství knih různých žánrů. Každý tu objeví čtení, které je jeho srdci milé. Nevíte, jestli kniha, kterou vybíráte, je to pravé ořechové? Knihkupci rádi pomůžou. Za dlouhá léta, co zde pracují, jim prošlo pod rukama tisíce a tisíce stránek. Na jejich doporučení se můžete spolehnout. Máte rádi turistiku? Regionální literatura má v knihkupectví čestné zastoupení.

Do prodejny nakoukněte i tehdy, jestli sháníte deskové hry, kalendáře, diáře, plyšáky a další drobnosti. Výběr neknižního sortimentu opravdu pestrý.

Všem držitelům karet Sphere Card, ISIC, IYTC, ITIC, Carte, Premium RB Club, Senior pas a platební karty Citi poskytujeme 10% slevu na nákup zboží.

Majitelé karty Sphere Card VIP uplatní v našich knihkupectvích slevu 15 % na veškerý sortiment.

V prodejně akceptujeme platbu benefitními poukazy a kartami Unišek, Unišek +, Cadhoc, Gallery Beta, Edenred Ticket Benefits a Benefit Plus.

Bližší informace o slevách a výhodách naleznete na našem webu.

Kytky od Pepy

  • Oteviraci doba
  • PO - NE: 9:00 - 20:00

Popis

Zabýváme se prodejem řezaných i hrnkových květin a to převážně od prověřených tuzemských pěstitelů, přičemž také část sami pěstujeme. V naší nabídce najdete květiny, které se dostanou na Váš stůl během jednoho až dvou dnů od řezu. I díky tomu Vám zaručujeme nákup kvalitních květin.