OBCHODY

Restaurace a kavárny

BeCool Caffe

  • Oteviraci doba
  • PO – NE: 9:00 – 20:00

Popis

Přijďte k nám správně nastartovat svůj den se skvělou snídaní, na kávu při obchodní schůzce či na večerní posezení s přáteli. Po celý den si u nás můžete vychutnat výbornou kávu, dezerty, sendviče, alkoholické i nealkoholické nápoje.

Bubble One

  • Oteviraci doba
  • PO – NE: 9:00 – 19:00

Popis

Drink, snack, zábava, fantazie a exotika v jednom!

Bubble tea, to je pestrá paleta ovocných a mléčných čajů, které si můžete namíchat v nespočtu příchutí. Nejdůležitější ingrediencí jsou tapioca perly, malé žvýkací kuličky velikosti perel, získaných z rostliny Cassava, hnědého cukru a karamelu. Bubble tea se podává ledově vychlazený nebo horký a pije se extra tlustým brčkem.

CrossCafé

  • Oteviraci doba
  • PO - PÁ: 7.00 - 20.00

    SO - NE: 8.00 - 19.00

Popis

Jsme česká síť kaváren původem z Plzně, kde jsme v roce 2007 otevřeli první kavárnu a spustili vlastní výrobu dortů. Dnes máme 25 kaváren v 9 českých městech. Chcete se odměnit? Najdete nás na dobře dostupných místech. Stačí zaskočit do své nejbližší kavárny a vychutnat si pohodlí, příjemnou atmosféru a voňavou kávu. Všechny sendviče a saláty pro vás vyrábíme čerstvé přímo na kavárně. Prostě jako doma!

Fruitisimo

  • Oteviraci doba
  • PO – NE: 9:00 – 20:00

Popis

Fruitisimo je nejovocnější bar ve tvém okolí. Najdeš nás na více než 70 místech v České republice, Slovensku a Maďarsku. Na našich barech si můžeš vychutnat čerstvé ovocné a zeleninové šťávy, které ti připraví naše usměvavé barmanky a barmani. Vybírej z více než 20 vyladěných drinků nebo si namíchat vlastní koktejl. A co je náš tajný recept? Nejsou to rychlejší mixéry ani výkonnější odšťavňovače. Je to o lidech. Milujeme, co děláme, a to poznáš při každé návštěvě.

Přijď doplnit čerstvou šťávu před nakupováním nebo se po nakupování odměnit ručně vyráběnou zmrzlinou, svačinkou nebo dezerty. K dezertům a zmrzlině se pak dokonale hodí naše výběrová káva.

Těšíme se na tvou návštěvu.

Na zdraví!